Praca

Oferty pracy

Zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie pracy.

Stale poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, dzięki realizacji wymagających projektów oraz współpracy z najlepszymi specjalistami. Z chęcią skorzystamy z Twoich umiejętności i podzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, również z freelancerami oraz studentami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Programista

Wymagania:

  • znajomość standardów HTML 5 i CSS 3,
  • znajomość PHP
  • znajomość Laravel (minimum roczne doświadczenie)
  • doświadczenie z GIT
  • znajomość MySQL

Mile widziane:

  • znajomość Angular
  • znajomość Javascript, jQuery

Specjalista ds. marketingu

Obowiązki:

  • pozyskiwanie Klientów w branży: strony www, sklepy internetowe, aplikacje webowe,
  • przygotowywanie ofert, negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją,
  • analiza potrzeb Klientów oraz przygotowanie rozwiązań.

Wymagania:

  • łatwe wysławianie się, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, lojalność,
  • inicjatywa w dążeniu do realizacji celów, skuteczność i konsekwencja w działaniu,
  • kultura osobista, dobra prezencja,
  • dobra znajomość branży internetowej (m.in. strony www, e-commerce, kampanie Google Adwords, social media, hosting),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • poprawne posługiwanie się językiem polskim,
  • doświadczenie niekonieczne, ale mile widziane (praca w początkowym etapie będzie odbywać się pod kierunkiem innych członków zespołu).

Oferujemy:

  • praca w godzinach 10.00-18.00,
  • umowa o pracę, pełny etat,
  • bardzo dobra atmosfera pracy w zespole specjalistów,
  • możliwość rozwoju oraz uczestnictwo projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologi

Na spotkania osobiste zaprosimy wybrane osoby.

Czego oczekujemy? Uczciwości, pracowitości oraz dotrzymywania terminów. Cenimy osoby komunikatywne i nastawione na pracę w zespole.

Zamów wizytę! Przyjedziemy do Ciebie