Oferta
Strony internetowe

Strony WWW

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna wyróżniać się ciekawą grafiką i kompozycją, jednocześnie pozwalając na łatwą i intuicyjną nawigację po serwisie. Dlatego tworząc projekt strony www kładziemy nacisk nie tylko na nowoczesny design, ale również na funkcjonalność.
Zajmujemy się także projektowaniem responsywnych stron internetowych, czyli takich, które są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
Wykorzystujemy łatwy w obsłudze System Zarządzania Treścią (CMS), umożliwiający Klientom samodzielną aktualizację zawartości strony oraz śledzenie statystyk odwiedzin strony.

Co nas wyróżnia?

 • nowoczesna, oryginalna szata graficzna,
 • przemyślana kompozycja, ułatwiająca nawigację po stronie,
 • dostosowanie wykorzystywanych rozwiązań do wymagań Klientów,
 • gwarancja bieżącego monitorowania wykonanego przez nas serwisu,
 • stosowanie najlepszych, nowoczesnych technologii.
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zajmujemy się również aktualizacją istniejących już sklepów oraz migracją produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wybór właściwej platformy sprzedażowej może być trudny, dlatego po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami Klienta, przedstawiamy zawsze najkorzystniejsze i najbardziej dopasowane rozwiązania.

Aplikacje progresywne (PWA)

PWA (Progressive Web Apps) to aplikacje dedykowane przede wszystkim urządzeniom mobilnym. Dobra aplikacja cechuje się szybkością reakcji, działaniem w trybie offline i przede wszystkim integracją pomiędzy urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi, niezależnie od zainstalowanego oprogramowania. Możliwość kliknięcia ikony na ekranie swojego smartfona, która skutkuje bezpośrednim wejściem do sklepu, jest dla wielu odbiorców zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż wpisywanie adresu www w przeglądarce. Osoby decydujące się na założenie sklepu w aplikacji progresywnej mają wpływ na każdy element swojego sklepu.

Klientom chcącym posiadać sklep w aplikacji progresywnej gwarantujemy:

 • zaprojektowanie i utworzenie pełnej aplikacji,
 • migrację produktów, klientów oraz ustawień innej platformy do PWA,
 • indywidualnie zaprojektowaną grafikę, zgodną z oczekiwaniami Klienta,
 • profesjonalną aktualizację oprogramowania.
WCAG

WCAG 2.1 - strony, szkolenia, audyty

Tworzymy strony zgodne ze standardem WCAG 2.1. Każda z naszych stron oparta jest o wygodny system CMS, który w łatwy sposób pozwala na dodawanie nowych treści spełniających wymagania standardu WCAG.

Prowadzimy również szkolenia z tworzenia treści zgodnych z WCAG 2.1 oraz przeprowadzamy audyty istniejących już stron.

Strona dla straży

Strona dla straży

Zamów stronę internetową zgodną z WCAG 2.1. Strona będzie oparta na CMS tak abyś mógł w łatwy sposób dodawać aktualności czy zmieniać teksty, dodawać nowe treści, zdjęcia, filmy itd.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

stronadlastrazy.pl

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Wyróżnienie się spośród konkurencji, zwłaszcza licznej, jest zadaniem trudnym. W jego realizacji może pomóc odpowiednio wykonana identyfikacja wizualna firmy.
Potencjalny Klient powinien kojarzyć przedsiębiorstwo. Najłatwiej osiągnąć to oryginalnym i zapadającym w pamięć znakiem graficznym. Ciekawy i charakterystyczny logotyp to podstawa identyfikacji wizualnej. Z jego wykorzystaniem można tworzyć kolejne elementy identyfikacji.

W ramach naszej oferty zajmujemy się projektowaniem:

 • logotypu,
 • wizytówek,
 • papieru firmowego,
 • ulotek,
 • kalendarzy,
 • innych produktów, w zależności od potrzeb konkretnej branży czy Klienta.
Google AdWords

Google AdWords

Ciekawa strona internetowa to nie wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Trzeba jeszcze dotrzeć do potencjalnych klientów. Tu z pomocą przychodzi Google AdWords. Dzięki linkom sponsorowanym, klienci w łatwy i szybki sposób trafią na Twoją stronę internetową. 

 

Jak to działa?

Zlecasz nam zrealizowanie kampanii Google AdWords, a my zajmujemy się resztą. Link do Twojej strony pojawia się w wyszukiwaniach Twoich potencjalnych klientów, czyli dla wyszukiwań zawierających konkretne frazy i słowa kluczowe, związane z Twoją branża i ofertą. Co najważniejsze, płacisz jedynie za wejścia na Twoją stronę, a nie za wyświetlanie linku do Twojej strony!

Hosting i serwery

Hosting i serwery

Serwis internetowy powinien być niezawodny i stale dostępny dla potencjalnych klientów. Dopuszczenie do sytuacji, kiedy strona www jest niedostępna, może skutkować utratą klientów. Aby temu zapobiec należy zainwestować w sprawdzony i bezpieczny hosting.
Nasze serwery znajdują się w Gdańskim Centrum Biznesu "Zieleniak" w klimatyzowanym pomieszczeniu. Serwerownia jest wyposażona w system awaryjnego zasilania, posiada aż cztery niezależne łącza, które zapewniają stały dostęp do Internetu.

Czym się zajmujemy?

 • dobieramy odpowiedni serwer, zwracając szczególną uwagę na jego pojemność, limity przesyłanych danych czy pojemność poczty elektronicznej,
 • stale monitorujemy działanie naszych serwerów, zapewniając bezpieczny, nieprzerwany dostęp do Twojej strony,
 • wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak PHP5 i MySQL 5 oraz filtry antyspamowe.
FaLang translation system by Faboba

Zamów wizytę! Przyjedziemy do Ciebie