Oferta
Strony internetowe

Strony WWW

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna wyróżniać się ciekawą grafiką i kompozycją, jednocześnie pozwalając na łatwą i intuicyjną nawigację po serwisie. Dlatego tworząc projekt strony www kładziemy nacisk nie tylko na nowoczesny design, ale również na funkcjonalność.
Zajmujemy się także projektowaniem responsywnych stron internetowych, czyli takich, które są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
Wykorzystujemy łatwy w obsłudze System Zarządzania Treścią (CMS), umożliwiający Klientom samodzielną aktualizację zawartości strony oraz śledzenie statystyk odwiedzin strony.

Co nas wyróżnia?

 • nowoczesna, oryginalna szata graficzna,
 • przemyślana kompozycja, ułatwiająca nawigację po stronie,
 • dostosowanie wykorzystywanych rozwiązań do wymagań Klientów,
 • gwarancja bieżącego monitorowania wykonanego przez nas serwisu,
 • stosowanie najlepszych, nowoczesnych technologii.
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Realizujemy wymagające projekty sklepów internetowych. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo takich serwisów, wykorzystując nowoczesne, ale sprawdzone rozwiązania.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobrze zaprojektowany sklep internetowy musi być łatwy w obsłudze nie tylko dla klientów, ale również dla jego administratorów. Łącząc oczekiwania naszych Zleceniodawców z najlepszymi dostępnymi rozwiązaniami, tworzymy projekty intuicyjne i funkcjonalne.

Co nas wyróżnia?

 • intuicyjność, łatwość w obsłudze dla Klientów i administratorów,
 • ciekawa grafika, łatwa do edycji poprzez system zarządzania szablonami,
 • brak ograniczeń ilościowych dla kategorii oraz wystawianych produktów,
 • dostęp do różnych metod płatności oraz dostawy,
 • możliwość wprowadzenia różnych wersji językowych.
Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Wyróżnienie się spośród konkurencji, zwłaszcza licznej, jest zadaniem trudnym. W jego realizacji może pomóc odpowiednio wykonana identyfikacja wizualna firmy.
Potencjalny Klient powinien kojarzyć przedsiębiorstwo. Najłatwiej osiągnąć to oryginalnym i zapadającym w pamięć znakiem graficznym. Ciekawy i charakterystyczny logotyp to podstawa identyfikacji wizualnej. Z jego wykorzystaniem można tworzyć kolejne elementy identyfikacji.

W ramach naszej oferty zajmujemy się projektowaniem:

 • logotypu,
 • wizytówek,
 • papieru firmowego,
 • ulotek,
 • kalendarzy,
 • innych produktów, w zależności od potrzeb konkretnej branży czy Klienta.
Google AdWords

Google AdWords

Ciekawa strona internetowa to nie wszystko, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Trzeba jeszcze dotrzeć do potencjalnych klientów. Tu z pomocą przychodzi Google AdWords. Dzięki linkom sponsorowanym, klienci w łatwy i szybki sposób trafią na Twoją stronę internetową. Jesteśmy oficjalnym partnerem Google.

Jak to działa?

Zlecasz nam zrealizowanie kampanii Google AdWords, a my zajmujemy się resztą. Link do Twojej strony pojawia się w wyszukiwaniach Twoich potencjalnych klientów, czyli dla wyszukiwań zawierających konkretne frazy i słowa kluczowe, związane z Twoją branża i ofertą. Co najważniejsze, płacisz jedynie za wejścia na Twoją stronę, a nie za wyświetlanie linku do Twojej strony!

Progresywne Aplikacje Webowe

PWA to strony WWW, które wykazują cechy natywnych aplikacji mobilnych. Przypominają je zarówno w działaniu jak i wyglądem. Mogą działać tak jak aplikacje natywne, bez dostępu do internetu, wykorzystywać dane w urządzeniu oraz jego funkcje, ale nie trzeba ich pobierać. Taką aplikację można zainstalować na dowolnym urządzeniu, dzięki webowej architekturze.

Aplikacje mobilne

Natywne aplikacje dla systemów mobilnych Android lub iOS. Stworzone na konkretną platformę. Muszą być pobrane z Google Play czy AppStore. Wykorzystują dostępne w urządzeniu funkcje, takie jak geolokalizacja, kody QR, aparat, itp. 

Hosting i serwery

Hosting i serwery

Serwis internetowy powinien być niezawodny i stale dostępny dla potencjalnych klientów. Dopuszczenie do sytuacji, kiedy strona www jest niedostępna, może skutkować utratą klientów. Aby temu zapobiec należy zainwestować w sprawdzony i bezpieczny hosting.
Nasze serwery znajdują się w Gdańskim Centrum Biznesu "Zieleniak" w klimatyzowanym pomieszczeniu. Serwerownia jest wyposażona w system awaryjnego zasilania, posiada aż cztery niezależne łącza, które zapewniają stały dostęp do Internetu.

Czym się zajmujemy?

 • dobieramy odpowiedni serwer, zwracając szczególną uwagę na jego pojemność, limity przesyłanych danych czy pojemność poczty elektronicznej,
 • stale monitorujemy działanie naszych serwerów, zapewniając bezpieczny, nieprzerwany dostęp do Twojej strony,
 • wykorzystujemy najnowsze technologie, takie jak PHP5 i MySQL 5 oraz filtry antyspamowe.
FaLang translation system by Faboba

Zamów wizytę! Przyjedziemy do Ciebie