O firmie

O firmie

Imoli to nowoczesna agencja interaktywna. W naszym zespole pracują profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Od najmłodszych lat pasjonujemy się komputerami. Jesteśmy zafascynowani Internetem i jego możliwościami, co widać w każdym, zrealizowanym przez nas projekcie. Z radością podejmujemy się nowych projektów, dzieląc się naszymi umiejętnościami oraz pasją z Klientami.

Dlaczego warto wybrać Imoli.pl?

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który działa na rynku od 10 lat. W tym czasie stworzyliśmy ponad 150 projektów stron internetowych oraz sklepów. Tworzenie sklepów i stron internetowych nigdy nie stało się dla nas rutynowym zadaniem. Każdy projekt jest dla nas ekscytującym wyzwaniem. Część wykonanych przez nas projektów, na których publikację wyrazili zgodę Klienci, znajduje się w zakładce Realizacje.

Realizujemy najbardziej wymagające projekty, dostosowując się do wszelkich sugestii Klienta. W razie potrzeby doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Twoje zadowolenie.

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi. Zgłaszając się do nas, nie musisz dodatkowo zatrudniać webmastera, pozycjonera czy copywritera. Wystarczy, że powiesz nam czego oczekujesz, a my zajmiemy się każdym, nawet najmniejszym szczegółem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykonanymi do tej pory projektami. Zrealizowane przez nas zlecenia są dla nas najlepszą reklamą.

FaLang translation system by Faboba

Poznaj nasz zespół

Radosław
Radek Właściciel
Piotr
Piotr Menedżer projektów
Artur
Artur Grafik
Szymon
Szymon Grafik
Michał
Michał Programista
Paweł
Paweł Programista
Michał
Michał Programista

Zamów wizytę! Przyjedziemy do Ciebie